Met hulp van ervaren vloerder uw vloer plaatsen


Ik doe vloer, faience en terraswerken samen met de klanten op deze manier spaart u veel geld uit en is uw werk perfect uitgevoerd, terwijl als u alleen de werken zou uitvoeren u niet alle kneepjes van het vak kent en er veel fouten zouden kunnen gebeuren met alle gevolgen van dien.
U moet zelf niet kunnen vloeren enkel meehelpen voor het scheppen van bijvoorbeeld zand als er chape moet binnen gepompt worden of alles aanbrengen zoals de tegels klaarzetten.
Ik ben een vloerder met meer dan 15 jaar ervaring.
Ik ben gespecialiseerd in het plaatsen van tegels op de traditionele manier op mortel in de verse chape zoals natuursteen, keramische tegels, plaatsen vloeren op vloerverwarming, betegelen en waterdicht maken van inloopdouches, plaatsen van terassen.
Er kunnen ook nog andere werken uitvoeren zoals plaatsen van tabletten, injecteren van muren, plaatsen trappen in natuursteen, plaatsen vloer en muurtegels op lijm enz.
Ik kom altijd eerst eens ter plaatse om de werken te bekijken en te bespreken en er wordt op voorhand ook altijd een prijs afgesproken en vastgelegd.
U betaald mij per uur en alles verloopt eerlijk want u bent de duur van de werken ter plaatse en helpt mee zodat er niet meer uren gerekend worden dan er gewerkt worden.
Ik werk zeer nauwkeurig en de werken worden strikt volgens de regels van de kunst uitgevoerd.
Ik kan zeer goede referenties doorgeven van verschillende tevreden klanten.

Voor inlichtingen, contacteer mij
Verleysen Alfons
9280 lebbeke
Gsm 0496/54.82.27
Tel 052/40.80.32
Bellen na 17uur
Of stuur een mail u krijgt dan altijd een antwoord terug.

Klacht indienen
Foto's
Adverteerder
  • Alfons Verleysen
  • Lebbeke, België
  • 0496548227

Actief sinds 14 jaar

Bekijk alle advertenties